ankara mondi
Yenimahalle Mondi
Müşteri Hizmetleri
0312 326 41 51
GSM Destek
0541 248 65 68
Whatsapp Destek
Whatsapp Destek
0553 230 72 91
E-mail Destek
erkanlarmondi@gmail.com
Haftanın Ürünleri
Bizden Haberler
Anket
Bize Nasıl Ulaştınız ?

İnternet
Tavsiye

Yenimahalle Mondi 

Yaşam alanlarınıza güzellik katan Mondi, yenilenen yüzü ile kalitesi, tasarımı, yenilikçi ve fonksiyonel yapısı ile her geçen gün Türkiye ve Dünya pazarında ki yerini genişletiyor. Güçlü marka bilinirliliği ve yenilenip gelişen marka kimliğine inanan ve kendisine yol arkadaşı olarak Mondi Mobilya’yı seçen Erkanlar Mobilya; Ankara’nın Etlik semtinde hizmetine devam ediyor.

Erkanlar Mondi Mobilya

Tarzı, fiyatı, geniş ürün yelpazesi, renkleri, ambiyansı, konforu, ergonomikliği ile Ankara’da Erkanlar Mondi Mobilya güvencesi ile tüketicisine ulaşan Mondi; Dünya’nın markası olmaya devam ediyor. “Erkanlar Mobilya” adı ile tanıdığınız ve tam 25 yıldır mobilya sektörüne hizmet eden firma; yoluna güçlü adımlar ile ilerliyor. Bu gücü müşterisinden alan ve Mondi’nin bayisi olan  Erkanlar Mobilya, büyümeye devam ediyor.

Ankara Mondi Bayisi

Amacı tüketiciye daha çabuk ulaşabilmek olan Erkanlar Mobilya, Dünya markası olan Mondi ile hizmet veriyor. Erkanlar Mobilya, sektörüne büyük katkılarda bulunuyor.  

Kampanyalı Mondi Ürünleri

Mondi´nin tüm ürünlerinde vade farksız indirimli fiyatları ile satışımız devam ediyor. Peşin fiyatına 12 taksit imakını sunan Erkanlar Mondi, güler yüzlü hizmeti ile Ankara ve Ankara´nın komşu illerine hizmet vermektedir. Mondi Mobilya´nın kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

 

Mondi Yeni Konsept Ürünleri

Konsept ürünler, oturma grupları, yatak odaları, genç ve bebek odaları, yatak ve bazaları, TV üniteleri, portmantolar, bahçe mobilyaları, aksesuarlar, halı, Beko beyaz eşya ve ev tekstili grupları ile Ankara’nın her bölgesine hizmet veriyor. Keçiören, Etlik, Subayevleri, Aydınlıkevler, Sincan, Demetevler, Yenimahalle, Etimesgut, İstanbul Yolu, Bağlıca, Çayyolu, Kayaş, Mamak, Balgat, Çankaya, Hasköy, Dikmen, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Siteler, Çubuk, Akyurt, Bağlum  gibi bölgelere hizmet veren Ankara Etlik Mondi, ücretsiz servis, zamanında ürün teslimi, titiz çalışma, alanında deneyimli kadrosu ve güler yüzlü personeli ile Ankara ve Ankara’nın komşu illerine ve  siz değerli tüketicilere hizmete  devam ediyor..

Mondi hakkında tüm bilgileri www.etlik.com web sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.